Найуспішніша група архітектурного факультету 2024
21 березня 2024 року в центральному холі університету відбулось урочисте нагородження студентів із груп переможців конкурсу у номінаціях «Найуспішніша група факультету» та переможця у номінації «Найуспішніша група КНУБА» за результатами I семестру 2023-2024 навчального року. З вітальним словом до студентів звернувся ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков, привітав з перемогою студентів груп-переможців з факультетів та побажав упевнено йти вперед до нових цілей, перемог і звершень.
Проректор з навчально-методичної роботи Андрій Шпаков та помічниця ректора Ольга Денисюк нагородили відповідними відзнаками – грамотами і кубками студентів із груп переможців у номінації «Найуспішніша група факультету»
Третій рік поспіль найуспішнійшою групою Архітектурного факультету стають студенти кафедри Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд.
Вітаємо із нагородою «Найуспішніша група архітектурного факультету» студентів групи АРХ-22А та бажаємо успіхів в навчанні, творчого розвитку та архітектурного натхнення.
Вам також може сподобатись
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – Виїзний семінар для студентів спеціальності «Дизайн» до компанії «Меблеві Технології» (2025)
15.11.2025
ВИСТАВКА-КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЄКТІВ 1-КУРСУ “АБСТРАКТНА КОМПОЗИЦІЯ”
19.04.2024




